Skip to Content

Požadavky na inzeráty

Zde můžete jako komentář vložit požadavek na libovolný řádkový inzerát, který Vám zdarma redakčně zpracujeme do sekce Inzerce.

Vyhovíme všem požadavkům, které budou v souladu se zákony naší země, nebudou vulgární ani jinak neslušné.

Přeložení sídla firmy Masérské služby

Oznamuji všem mým věrným klientů z minulosti i klientům budoucím, že dřívější sídlo pro poskytování masáží firmou Masérské služby-Jana Hladká na Havlíčkově ulici č. 43 v Prostějově, začíná působit na nové adrese od 1.září 2011 : Žeranovská č. 34, Prostějov. V blízkosti drozdovického rybníka. K dispozici je parkoviště asi 50 m od provozovny. Pracoviště je téměř bezbariérové, nachází se v přízemí jednoho z domků po pravé straně, jdete-li od centra města. Na Žeranovské ulici zastavuje i autobus - který dále pokračuje do Domamyslic i zpět na autobusové stanoviště.
V zájmu dostupnosti masérských služeb širokému okruhu klientů je ceník služeb nastaven tak, že při odběru 10 vstupů formou permanentky /s platností 1 rok/, Vám bude poskytnuta 50 % sleva oproti ceně za jednorázová ošetření. Pracovní doba : dle objednání telefonem: +420608639609 nebo +420582333922.
Budete mít k dispozici klasické masáže, ruční lymfodrenáže nohou, poradenství pro regeneraci sil přírodními prostředky, tišení akutních i chronických bolestí bioenergetickým zásahem.
Platby v hotovosti, pro firmy a organizace na fakturu. Těším se na Vaši návštěvu. Jana Hladká-masérka s 19 letou praxí v oboru.forum | by Dr. Radut