Skip to Content

Ostatní

Články bez možnosti bližšího zařazení.

Základní škola v Řepčíně má nové hřiště i tělocvičnu

Další z olomouckých základních škol se může zařadit mezi moderní školská zařízení 21. století. Významná investice města Olomouce tentokrát proměnila vnitřní i venkovní prostory Základní školy Svatoplukova v Řepčíně. Škola má zbrusu novou tělocvičnu a víceúčelové hřiště.

Svatováclavské slavnosti v Kroměříži o víkendu přilákaly tisíce lidí

V areálu výstaviště v Kroměříži se v sobotu 27. srpna uskutečnil první ročník Svatováclavských slavností. Krásné počasí, známá jména české hudební scény a pivní novinky – to byly hlavní důvody hojné účasti.

Vyhlášení výsledků soutěže České pivo 2014

Kompletní výsledky soutěže České pivo 2014, Zubr Gold zvítězil v soutěži České pivo, úspěch zaznamenal celý holding PMS, Pivovar Litovel opět bodoval v prestižní soutěži České pivo 2014, o Pivovaru Litovel, o soutěži České pivo.

Pivovar Litovel přichází se svátečním ležákem Litovel Václav 12% (PR)

27. září se slaví Den českého piva a Pivovar Litovel ani letos nezahálí. Všem milovníkům pěnivého moku v regionu přináší svůj pivní speciál, který budou moci ochutnat o víkendu 26.28.9.2014. Jedná se o světlý nefiltrovaný ležák Litovel Václav 12%.

Moudré podnikání žen v Prostějově

Ve čtvrtek 18. září 2014 proběhlo v čajovně pod Pokličkou v Prostějově promítání dokumentárního filmu „Příběh moudrého podnikání žen“ režisérky Tiny Diosy. Film přijela do Prostějova uvést sama protagonistka projektu Moudrého podnikání žen Lenka Papadakisová a svojí účastí jej podpořilo i několik účastnic projektu.

SOUTĚŽ – DestinaCZe 2014

Hlasujte pro svou oblíbenou tuzemskou destinaci. Pomozte nám najít nejkrásnější místa v Česku!

Přerovský plavecký areál má své NEJ. Stal se nejekologičtějším bazénem Česka

Titulem „Nejekologičtější bazén České republiky“ se může pyšnit přerovský plavecký areál. Soutěž s názvem „Hledáme Top Aqua zařízení 2014“ pořádala Asociace bazénů a saun České republiky. Porota se seznámila s novinkami na přerovském krytém bazéně – a nemohla rozhodnout jinak.

Borelióza útočí i na podzim, léčbu Crohnovy choroby a epilepsie podpořte bylinami

Lymská borelióza, epilepsie a Crohnova choroba jsou nemoci, které mohou postihnout každého z nás, jejich léčení je časově náročné a ročně jsou diagnostikovány u nemalé části populace.

Podzimní úklid 2014 v Prostějově

Podzimní úklid proběhne v Prostějově stejně jako loni v měsíci říjnu. Bude zahájen v pondělí dne 06.10.2014. Počínaje tímto dnem budou po městě rozmisťovány velkoobjemové vany v termínech níže uvedeného seznamu.

Pivovar Litovel představuje redesign loga i obalů (PR)

Pivovar Litovel představil novou podobu loga a obalů. „Od letošního léta se naši zákazníci mohou setkávat s novým logem Litovel postupně na všech lahvích a plechovkách z našeho portfolia,“ uvádí vedoucí marketingu Pivovaru Litovel Markéta Václavková. Ke změně loga a obalů sáhla společnost naposledy před šesti lety.

Syndikovat obsah


by Dr. Radut