Skip to Content

Střípky

Informace o dění na tomto webu.

Po dlouhé době...

Ne, Střípky z regionu opravdu nezačínají znova vycházet. Jen bych chtěl oznámit, že od tohoto týdne budou aktuality z Olomoucké aglomerace (a ze hry Renesanční království) vycházet na mém účtu na Twitteru @paveldf (https://twitter.com/paveldf?lang=cs). Pokud si zapnete sledování, dostanete aspoň tuto moderní náhradu Střípků.

Všechno je jinak...

Bohužel musím oznámit, že z osobních a profesních důvodů do konce roku nové Hanácké střípky připravit nedokážu. Je mi to líto, ale musím dát přednost jiným aktivitám. Do budoucna nechávám dvířka otevřená, snad se situace změní a budu schopen dělat více věcí najednou. Zatím to nejde, omlouvám se...

Nadějné vyhlídky

Dovoluji si našim čtenářům oznámit, že se chystá nová verze Střípků, která by pod titulem Hanácké střípky měla začít vycházet do konce letošního roku. Poběží pod novější verzí redakčního systému Drupal a měla by být přehlednější. Přímo v návrhu webu bude zakomponována orientace na celou Olomouckou (Hanáckou) aglomeraci.

Děkuji za povzbuzení, kterého se mi dostalo od těch z vás, kteří se mi ozvali. Jen díky tomu jsem došel k názoru, že náš magazín má budoucnost. Jakmile novou verzi řádně vyladím, poskytnu vám odkaz, na němž Hanácké střípky poběží.

Hibernace Střípků z regionu

Vážení čtenáři, je vás jen pár, proto snad nezpůsobím nikomu větší bolest, když Střípky z regionu přejdou do stádia hibernace.

Svět se mění, o internetu to platí dvojnásob. Někdy je prostě potřeba udělat rázný krok. Prožili jsme volby do obecních a městských samospráv. Jejich výsledky mě bohužel nenaplňují optimismem.

Tak jako tak návštěvnost Střípků opět poklesla, konkurence je příliš a můj zdravotní stav stojí za pendrek. Jelikož ve formě komentářů přispívají jen darební spameři, byla možnost anonymních komentářů zrušena, což spolu se zablokovanou možností registrace nepůsobí jako zrovna vstřícný krok, dovoluji si vás ale upozornit, že Střípky z regionu jsou letos opět ve stádiu občanské iniciativy, příjem z reklamy stále nelze jako příliš nízký vybrat, prostě opět tu máte to blbé kuře, které hrabe zadarmo a jehož pařáty už jsou hodně unavené.

Chtěl jsem nabídnout Střípky jako věstník vznikající Hanácké aglomerace. Bohužel se ukazuje, že tato bude nejspíš opět pouze penězovodem z EU a z hlediska občanského života se nic nezlepší.

Suma sumárum mi další provoz Střípků z regionu připadá jako naprosto neefektivní. Nejsem dobrý manažer, spíš dokážu pracovat jako zaměstnanec, s pokorou musím uznat, že se mi samostatné projekty nedaří, uklidnit se a neefektivní činnosti ukončit.

Pokud s hibernací Střípků nesouhlasíte nebo máte nějaký konkrétní nápad na jejich zvelebení, napište mi prosím pomocí kontaktního formuláře nebo přímo na adresu paveldf@stripky.eu . Pokud opět nikdo nebude reagovat, Střípky skončí.

Pavel D. F. Hrubý, odpovědný redaktor

Nové logo a zaměření internetového magazínu Střípky z regionu

Možná jste si všimli, že se na našem magazínu začaly objevovat články z Přerova. Připadlo mi totiž logické, aby sloužil všem třem městům (a jejich regionům) olomoucké aglomerace. Dnešním dnem bude tomuto záměru odpovídat i nové logo magazínu Střípky z regionu.

Omluva na konci sil

Chtěl bych se všem čtenářům Střípků omluvit, že už zase jsem na konci sil a nejsem schopen magazín udržovat.

Obnoven provoz sekce Aktuálně

Dnešním dnem byl obnoven provoz sekce Aktuálně. Stalo se tak navzdory tomu, že se nám nového redaktora pro tuto sekci najít zatím nepodařilo. Vycházíme tak vstříc přání našich čtenářů.

Tohle mě fakt baví...

Dnes jsem obdržel na kontaktním formuláři našeho magazínu mail tohoto znění:

Střípky v novém kabátě

Jak jste si asi všimli, náš magazín začíná počínaje dnešním dnem fungovat v novém tématu vzhledu. Nový vzhled by měl být modernější a přívětivější, pokud ovšem s ním budete mít sebemenší problém, neváhejte nás kontaktovat.

Proč nejsou další Střípky z Prostějovska?

Nejednomu čtenáři asi vrtá hlavou, proč nevydávám další publicistické glosy nazvané Střípky z Prostějovska. Důvodů je víc, zkusme si to v krátkosti probrat.

Syndikovat obsah


by Dr. Radut