Skip to Content

Litovel

Město na severozápad od Olomouce (web, mapa)

Free Litovel Bobr Cup 2014 přichází. Slibuje adrenalin i výjimečné pivo

V sobotu 4.10. bude litovelská loděnice patřit Free Litovel Bobr Cupu. Jedná se o jubilejní 20. ročník tříčlenných outdoorových štafet, závod je inspirován slavným rakouským Dolomitenmannem. Proudem poteče speciální světlý ležák Litovel Bobr.

Vyhlášení výsledků soutěže České pivo 2014

Kompletní výsledky soutěže České pivo 2014, Zubr Gold zvítězil v soutěži České pivo, úspěch zaznamenal celý holding PMS, Pivovar Litovel opět bodoval v prestižní soutěži České pivo 2014, o Pivovaru Litovel, o soutěži České pivo.

V pivovaru Litovel uvařili velikonoční pivo. Zelený ležák Litovel dorazí do restaurací na Zelený čtvrtek (PR)

Pivovar Litovel dále rozšiřuje nabídku sezónních speciálních piv, která v pivovaru vaří při zvláštních příležitostech a v omezeném množství. Součástí letošního kalendáře speciálů je nově Zelený ležák Litovel, nefiltrované pivo, výjimečné nejen svojí zelenou barvou, ale také chutí a celkovou charakteristikou.

Do Litovle na jízdenku IDSOK s dalším dopravcem

Dobrou zprávu dostávají cestující, kteří jezdí mezi Olomoucí a Litovlí. Od 17. února budou na autobusové lince 710 914 společnosti VYDOS BUS v úseku mezi Litovlí a Olomoucí nově uznávány časové jízdní doklady Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje (IDSOK). V tomto případě bude možné cestovat i s jízdenkami Dopravního podniku města Olomouce (DPMO) a dopravců IDSOK.

Výluky na železnici 23.9. - 29.9.2013

Litovel předměstí - Senice na Hané, Velká Bystřice - Domašov nad Bystřicí

Pivovar Litovel zve na Václava (PR)

V pátek 27. září letos poprvé Češi oslaví nový svátek – Den českého piva. Podobně jako mají vinaři své Svatomartinské, budou mít i milovníci piva svůj svátek,  v předvečer svatého Václava, patrona českého piva. Cílem je vytvoření nové celonárodní tradice oslavy českého piva a posílit hrdost na tento tradiční nápoj.

Litovelský Otvírák 2013 načepuje skvělou muziku (PR)

Tradiční 9. Litovelský Otvírák letos otevře brány pivovaru v sobotu 10. srpna. Jde o vyhlášený pivní festival s návštěvností více než 10 tisíc lidí z různých koutů republiky. I letos je čeká pestrá plejáda hudebních skupin a neopakovatelná atmosféra, prosycená litovelským pivem. Příznivci dobrého piva i hudby se mohou těšit na Kamila Střihavku, Turbo, Katarinu Knechtovou a nebude chybět ani „hanácké bigbít“ v podání skupiny Stracené ráj.

Litovelský pivovar přichází s nealkoholickým pivem - Litovel Pomelo Free (PR)

Z plnící linky v pivovaru Litovel sjíždí první lahve s nealkoholickým pivem Litovel Pomelo Free. Jde o další novinku, která rozšiřuje sortiment ochucených piv značky. Lákadlem je nejen chuť, ale také nulový obsah alkoholu a navíc přírodní složení. Litovel Pomelo Free neobsahuje umělá barviva, sladidla ani konzervační látky.

Kdo nesleze vyhraje (PR)

je hlavní myšlenkou Free jízdy Litovel, zábavného cyklo projektu Litovelským Pomoravím. Její 7. ročník startuje v sobotu 1. června od 11 hodin. Start i cíl je v pivovaru Litovel, kde odpoledne proběhne vyhlášení vítězů všech kategorií.

Radler z Litovle plní první půllitry (PR)

Pivovar Litovel rozšiřuje nabídku o další novinku, ochucené pivo Litovel Red Orange. Vyniká osvěžující, mírně nahořklou chutí a přírodním složením s vyšším podílem přírodní ovocné složky. A co je důležité, neobsahuje konzervanty, umělá sladidla ani barviva. Výhodou je také nízký, dvouprocentní obsah alkoholu.

Syndikovat obsah


by Dr. Radut