Skip to Content

Divadlo Point (PV)

Olomoucká 25, Prostějov (web, mapa)

Jak se chystá Filmový tábor Sobotín 2014 aneb Tři otázky pro organizátory

Asi před měsícem jsem zastihla tým organizátorů letního Filmového tábora pro děti Sobotín Junior při jedné ze schůzek a zeptala se Aleše Procházky na několik otázek.

Tajemný den na radnici

Tajemné putování po neobvyklých prostorách prostějovské radnice pro MŠ, 1. stupeň ZŠ a rodiče s dětmi.
Výtvarné a divadelní zpracování Ateliér Modrý Anděl a Divadlo Point Prostějov.
Vstupné 20 Kč.

Radnice města Prostějova. Začátky:
16.9. 9:00 - 12:00 a 13:00 - 15:00

Filmový víkend v divadle POINT a Filmový tábor (TZ)

Závěr sezóny 2010/2011 bude v Divadle Point patřit filmu: v pátek 24. června19 hodin průřez tvorbou z Filmového tábora v Sobotíně 2005 – 2010 Sobotín Top (jako bonus promítneme film 14 knoflíků s hudbou Arnolda Prokopa).

NAHÝ WOLKER

Provokativní název představení napovídá, že jde o netradiční pohled na osobnost básníka Jiřího Wolkera. Děj hry, sestavený z básní, dopisů a deníkových poznámek, se pohybuje mezi sněním, vzpomínkami a realitou. Zazní řada zhudebněných textů doprovázených živými muzikanty. Hrají: Vítězslav Lužný, Miroslav Ondra, Karolína Vejmělková, Veronika Jiříčková, Zuzana Dědochová, Jakub Hyndrich a další. Hudba: Karel Štulo Režie: Aleš Procházka

Divadlo POINT. Začátek představení:
so 4.6. 19:00

KABARET SERVÁC

Pátek třináctého jako vystřižený z deníku typického divadelníka. Noční můry a růžové sny se zhmotní přímo před zraky užaslého diváka. To vše doprovázené tancem, hudbou a divadelní improvizací.

Divadlo Point. Začátek představení:
pá 13.5. 19:00

Prostějovské MAJÁLES 2011 - 6. května 2011

Rok se s rokem sešel a my tu máme 6. ročník prostějovského majálesu. Majáles je oslava jara a studentského života, kterého se účastní prostějovské střední školy. Zpočátku se obnovené slavnosti konaly na náměstí TGM, později se přesunuly do prostějovského zámku a letos se kvůli rekonstrukci zámku přesunou do Smetanových sadů.

Kabaret Evženie

Bouřlivá láska, jarní nálady, hluboké emoce, atraktivní tanečnice, zpustlí antihrdinové a Pan Liška. Kdo je ten záhadný muž v pozadí? Kdo je ten fantom, ideál a hybatel? To a ještě mnoho dalšího můžete odhalit společně se členy souboru Divadla point. Nebude chybět ani další díl Divadélka domeček.

Divadlo Point. Začátek představení:
pá 22.4. 19:00

Strakonický dudák aneb O naplněném snu (J. K. Tyl)

Téměř po roce se na divadelní prkna vrací úspěšná inscenace o věrné lásce Dorotky a napraveném rošťákovi Švandovi. Klasická báchorka je hrána v novém svižnějším stylu a zcela jistě vás nejen pobaví, ale i dojme.
Hrají: K. Vejmělková, G. Veselá, V. Lužný, M. Dědoch, M. Ondra, J. Hyndrich, M. Smékalová a další
Režie: A Procházka
DERNIÉRA

Divadlo Point. Začátek představení:
pá 15.4. 19:00

Sexbombičky

Píše se rok 2011 a v divadelním souboru Bombičky nastávají třeskuté změny. Z malých, milých Bombiček, které ještě nedávno hrály pohádky a snily o vítězstvích v soutěžích Miss, vybuchují lepé děvy a hoch. Některých met už dosáhly a zajímá je láska, vztahy a sex.
Hrají: G. Veselá, D. Vdolečková, V. Burgrová, K. Vejmělková, K. Antoníčková, V. Jiříčková, J. Kučerová a M. Lužný
Režie: H. Kotyzová

Divadlo Point. Začátek představení:
st 13.4. 19:00

Syndikovat obsah


by Dr. Radut