Skip to Content

Gymnázium J. Wolkera (PV)

Kollárova 3, Prostějov (web, mapa)

Věda v ulicích 2012

Již mnohokrát se konaly v České republice veřejné akce popularizující vědu a techniku, mj. to býval podzimní Týden vědy pořádaný Akademií věd. Před sedmi lety se však závěrem června poprvé přestěhovala věda z výzkumných ústavů, škol a některých hvězdáren do ulic, přímo mezi lidi. Česká hlava, s. r. o., což je soukromá společnost založená v roce 1998 zabývající se mj. projekty sloužícími k popularizaci vědy a techniky, uspořádala tehdy právě takovouto akci.

Věda v ulicích - první avizo!

Již mnohokrát se konaly v České republice veřejné akce popularizující vědu a techniku, mj. to býval podzimní Týden vědy pořádaný Akademií věd. Před sedmi lety se však závěrem června poprvé přestěhovala věda z výzkumných ústavů, škol a některých hvězdáren do ulic, přímo mezi lidi.

Prostějovské MAJÁLES 2011 - 6. května 2011

Rok se s rokem sešel a my tu máme 6. ročník prostějovského majálesu. Majáles je oslava jara a studentského života, kterého se účastní prostějovské střední školy. Zpočátku se obnovené slavnosti konaly na náměstí TGM, později se přesunuly do prostějovského zámku a letos se kvůli rekonstrukci zámku přesunou do Smetanových sadů.

Syndikovat obsah


by Dr. Radut