Skip to Content

Sport

Plánované sportovní akce.

Hledáme redaktora sportovních akcí pro regiony Prostějovsko a Olomoucko. Pokud máte zájem o dobrovolnou kreativní práci při přípravě přehledu aktuálních sportovních akcí v daných regionech, přihlaste se prosím na naší kontaktní stránce.

Pozvánka na koníčky v Jesenci

Máte rádi koně? Baví vás jezdecký sport? V sobotu 11. října tedy můžete vyrazit do hřebčína v Jesenci na Konicku, kde se již po patnácté odehrají tradiční jezdecké hry spojené s dnem otevřených dveří.

Do Prostějova se sjedou nejlepší kulečníkáři ČR

Od soboty 11. října do neděle 12. října proběhne v klubu prostějovských kulečníkářů Mistrovství České republiky v karambolovém kulečníku. Prostějovský oddíl jako tradiční pořadatel kulečníkových šampionátů získal letos právo pořádat mistrovství ČR v jedné z technických disciplin karambolového kulečníku, kádru.

Free Litovel Bobr Cup 2014 přichází. Slibuje adrenalin i výjimečné pivo

V sobotu 4.10. bude litovelská loděnice patřit Free Litovel Bobr Cupu. Jedná se o jubilejní 20. ročník tříčlenných outdoorových štafet, závod je inspirován slavným rakouským Dolomitenmannem. Proudem poteče speciální světlý ležák Litovel Bobr.

Na olomouckou RunTour dorazí olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita

Jeden z členů zlatého týmu z Nagana, hokejista Jiří Dopita, přijde mezi závodníky RunTour v Olomouci. Šestý závod běžeckého seriálu se uskuteční v sobotu 20. září ve Smetanových sadech a již nyní je vyprodaný.

Půlmaraton bude v online přímém přenosu

Unikátní premiéru chystá v Olomouci webový portál Seznam.cz. Historicky první domácí sportovní událostí s kapacitou až sto tisíc diváků přenášenou online bude předposlední červnovou sobotu právě Mattoni 1/2Maraton Olomouc.

Olomouc ozdobí nejzářivější maratonské hvězdy

Stále blyštivější startovní pole nabízejí závody RunCzech běžecké ligy. Po aktuálním půlmaratonském mistru světa Geoffreyi Kamwororovi, který se představil v Českých Budějovicích, se může těšit i Olomouc. Poběží tu vítězové letošního londýnského maratonu, světový rekordman v maratonu Wilson Kipsang (2:03:23) a Edna Kiplagat (2:19:50), jediná žena, která kdy obhájila titul maratonské mistryně světa.

Mattoni 1/2Maraton Olomouc vyčerpal kapacitu, poběžte pro dobrou věc

Vlna zájmu o Mattoni 1/2Maraton Olomouc je takřka nezastavitelná. S téměř měsíčním předstihem byla opět vyčerpána kapacita 5 000 startovních čísel, přestože jejich počet se oproti loňsku navýšil o 1 500. Poslední naděje získat místo na startu je prostřednictvím partnerských charitativních organizací RunCzech.

Zapojte se s kolegy do Mattoni Kancl Challenge a vyhrajte VIP vstupenky na finále NBL

Mattoni Národní basketbalová liga vrcholí a vy můžete být přitom. U příležitosti blížícího se finále spouští titulární partner soutěže, minerální voda Mattoni, soutěž Kancl Challenge, která nabízí jedinečnou možnost vyhrát báječné ceny. Do on-line soutěže se může zapojit každý! Stačí jen vyzvat kolegu, kolegyni nebo šéfa a svými sportovními výkony se pochlubit na stránkách soutěže.

Přijďte podpořit mladé běžce na Juniorský maraton

Dnes ve čtvrtek 10. dubna se při čtvrtém semifinálovém kole v Olomouci rozběhne 18. ročník Juniorského maratonu. Na trati dlouhé 42 km se spolu v desetičlenném štafetovém závodě utkají studenti z 11 středních škol z celého Olomouckého kraje.

Prostějov hostí kulečníkové mistry

Prostějovští kulečníkáři se ujali pořadatelství Mistrovství České republiky v karambolovém kulečníku. Poslední říjnovou sobotu a neděli budou v nových prostorách prostějovského sportovního klubu na Tylově ulici(vchod z Dobrovského ulice, objekt „U Anděla“) probíhat utkání MČR ve volné hře na velkých stolech.

Syndikovat obsah


by Dr. Radut