Skip to Content

Ostatní

Ostatní plánované akce.

Lenka Křesadlová: Příběh krajinářského parku v okolí Nových Zámků

úterý 7. října, 18 hodin
Muzeum umění Olomouc
Sál: Divadlo hudby Olomouc

Free Litovel Bobr Cup 2014 přichází. Slibuje adrenalin i výjimečné pivo

V sobotu 4.10. bude litovelská loděnice patřit Free Litovel Bobr Cupu. Jedná se o jubilejní 20. ročník tříčlenných outdoorových štafet, závod je inspirován slavným rakouským Dolomitenmannem. Proudem poteče speciální světlý ležák Litovel Bobr.

Vysaďte strom a podpořte dobrou věc

Chcete mít v Olomouci vlastní strom a ještě pomoci druhým? Pak neváhejte a zapojte se do výsadby nového olomouckého parku. Háj Malého Noe začne už brzy vyrůstat v městské části Neředín. Společný projekt statutárního města Olomouce a Nadace Malý Noe podpoří děti žijící v náhradní péči a zároveň vytvoří ve městě další zelený prostor pro odpočinek a relaxaci.

Výstava Floria PODZIM 2014 chystá mezinárodní událost

Na kroměřížském výstavišti se od čtvrtka do neděle 9. – 12. října uskuteční 6. ročník výstavy Floria PODZIM. Vedle tradičního prodeje ovocných stromků nabídne výstaviště mezinárodní expozici bonsají, kamenů suiseki, drobného domácího zvířectva a dále výstavu Českého zahrádkářského svazu.

Den pro seniory v Kroměříži poradí, co se zdravím a volným časem. Zájemci naplnili kapacitu

Na výstavišti Floria v Kroměříži se ve čtvrtek 18. září koná první ročník akce „Senioři se loučí s létem na výstavišti Floria“. Program přinese přednášky, poradenský a zdravotnický blok (včetně měření krevního tlaku, glykémie atd.) a módní přehlídku, k tanci a poslechu zahraje dechová hudba.

Zpravodaj Informačního centra pro mládež Prostějov - září 2014

Otevírací doba ICM Prostějov, akce plánované na září, výběr z novinek na webu ICM.

Floria Léto 2014 představí lilie i jiřinky

Po velmi úspěšné jarní části přichází na řadu výstava Floria Léto 2014, která nabídne návštěvníkům tradičně široký sortiment letních květin. Výstavní hala bude věnována unikátní expozici nazvané „Kouzelná říše květin“.

Olomouc si připomene 100. výročí od vypuknutí 1. světové války

Společnou pietní vzpomínkou si mohou Olomoučané připomenout 100. výročí od rozpoutání 1. světové války. Pietní akt za účasti zástupců armády, představitelů církve, občanských sdružení a vedení města se uskuteční v pondělí 28. července 2014 v 15:30 hodin v prostorách Vojenského hřbitova v Olomouci – Černovíře.

Centrum Semafor pořádá další nevšední akci

Uskuteční se v pátek 4. července 2014 od 14 do 19 hodin před obchodním centrem Globus v Olomouci.

V Semaforu se opět soutěží o koloběžku

V dopravním Centru Semafor odstartuje další díl dopravní soutěže a závodu pro rodiče s dětmi GRAND PRIX SEMAFOR. Zábavné odpoledne se uskuteční již zítra 12. června 2014 od 15 do 18 hodin.

Syndikovat obsah


by Dr. Radut