Skip to Content

Radnice Prostějov

Nová radnice Prostějov – rekonstrukce nádvoří

V souvislosti se zahájením stavebních prací na akci „Nová radnice Prostějov – rekonstrukce nádvoří“, které budou obsahovat rekonstrukci kanalizace, vodovodu, veřejného osvětlení, realizaci izolace obvodových zdí a rekonstrukce dlažby, dojde od pátku 23.8.2013 k uzavření dvorů radnice a budou tudíž znepřístupněny jak pro pracovníky úřadu, tak klienty. Za předpokladu příznivých klimatických podmínek bude stavba dokončena do konce měsíce listopadu 2013.

Odstávka odboru školství, kultury a sportu

Dne 20.6.2012 bude celý den z provozních důvodů uzavřen Odbor školství, kultury a sportu - včetně oddělení DUHA - Magistrátu města Prostějova.

Pozor na přesuny některých pracovišť Magistrátu města Prostějova

V souvislosti s rekonstrukcí historické budovy prostějovské radnice na náměstí T.G.Masaryka dochází k následujícím přesunům některých pracovišť:

Uzavření finančního odboru magistrátu Prostějov

Finanční odbor Magistrátu města Prostějova oznamuje, že v pátek 8.6.2012 bude finanční odbor (včetně pokladny) z provozních důvodů uzavřen.

Omezení provozu na živnostenském úřadu 1.6.2012

Upozorňujeme, že v pátek 01.06.2012 bude provoz Obecního živnostenského úřadu omezen pouze na přijetí podání. Z důvodu omezení funkčnosti programového vybavení nebude možno vyhotovovat výpisy z živnostenského rejstříku, provádět zápisy a změny.

Upozornění odboru rozvoje a investic

Upozorňujeme občany, že ve dnech 24.5. a 25.5.2012 bude Odbor rozvoje a investic z provozních důvodů uzavřen.

Odstávka kanceláře starosty a informačních služeb

Ve čtvrtek 10. listopadu 2011 od 11:30 do konce provozní doby budou z technických důvodů uzavřena všechna pracoviště Odboru kancelář starosty Městského úřadu Prostějov včetně Informační služby na náměstí T.G.Masaryka a Regionálního informačního centra v budově zámku na Pernštýnském náměstí.

Děkujeme za pochopení.

Rezervujte si adventní prohlídku radniční věže!

Město Prostějov připravilo několik mimořádných nedělních prohlídek radniční věže v adventním období. Zároveň nabídne i prohlídky večerní.

28. října přijďte na věž (TZ)

V den státního svátku – v pátek 28. října – bude pro veřejnost otevřena prostějovská radniční věž. Prohlídky proběhnou každou celou hodinu od 10:00 do 16:00 hodin (16:00 = začátek poslední prohlídky).

Prohlídky radniční věže (TZ)

Hodovými slavnostmi v září letošního roku odstartovaly prohlídky radniční věže pro veřejnost. Za dobu jejího zprovoznění už si interiér prohlédlo a vyhlídkou se pokochalo celkem 667 návštěvníků (k datu 10.10.2011 – pozn.gab).

Syndikovat obsah


by Dr. Radut