Skip to Content

Sokolovna Prostějov

Koncert Společná věc

Zveme vás na koncert Společná věc. Tomáš Pfeiffer rozeznívá starodávný nástroj Vodnářský zvon. Rezonanční tóny tohoto nástroje jsou spojeny s unikátní velkoplošnou parabolickou projekcí. Koncert je členěn do jednotlivých skladeb, návštěvníky čekají záběry majestátní přírody – vysokých hor i obrazy našeho světa, které vedou k zamyšlení.

Uvidíte také nádherné záběry vesmíru, které jsou ukázkou hloubky prostoru a tajemného řádu. Na závěr koncertu můžete uvidět Vodnářský zvon zblízka. Je úžasné pozorovat krásu levitujících kapiček vody, kterou je zvon naplněn. Pokud budete chtít zažít jedinečný kulturní zážitek, jste srdečně zváni na koncert, který se koná v SOKOLOVNĚ na Skálově nám.4 dne 5.3. v 19:00 hod., předprodej vstupenek na e-shop: www.dub.cz , a v prodejně CD+DVD Kramářská 4 ,bližší informace na www.dub.cz a na tel: 604851466.

Pozvánka na dětské šibřinky

V sobotu 23. února 2013 od 14.30 hod. pořádá TJ Sokol I Prostějov v sokolovně na Skálově nám. 4 v Prostějově tradiční dětské šibřinky.

Perníková chaloupka

Loutkové divadlo v sokolovně bude hrát vždy v neděli ve 14:30 hod. Zahájí hrou "Perníková chaloupka" dne 30.10.2011 a hru bude opakovat 6.11.2011.
Následující neděle v listopadu je na pořadu hra "Drak".
Hledáme zájemce o činnost v loutkovém divadle (potřebujeme zajistit i servis). Zkoušky jsou každé úterý v 18 hod. Informace u vedoucí souboru p. Hlačíkové tel. 606 194 363.

Syndikovat obsah


by Dr. Radut