Skip to Content

Černá kronika

Kriminální a nešťastné události.

Střípky z práce Městské policie Prostějov v týdnu 41/2014

O zákazu podomní nabídky zboží a služeb nic nevíme, prodej jednotlivých kusů cigaret tzv. kusovek je zakázán, poblíž výkupny kovů ležela ocelová štětovnice, kašna neslouží k jízdě na kole, odložil plastový kryt od televize k popelnici, měly štěstí, ztracené věci byly nalezeny, číšník prodal pivo mladistvým

Střípky z práce Městské policie Prostějov v týdnu 39/2014

Pes vběhl pod jedoucí vozidlo, drobnou krádež se snažil zamaskovat, nezvaní hosté, rychlou jízdou na sebe upozornila, zachoval se správně, odmítl prodat alkohol opilým osobám, v okruhu 100 m od školských zařízení se alkohol pít nesmí, někdo mi ukradl kufřík a někde jsem ho zapomněl, zapomněl, kde zaparkoval.

Střípky z práce Městské policie Prostějov v týdnu 38/2014

Opilého muže si spletl s bezdomovcem, čtrnáctiletá pod vlivem alkoholu, jedna nepříjemnost za druhou, roztržené tričko, škoda na vozidle, vyhrožoval členům rodiny, skončil na záchytce, šikovný psík, dát, nabízet, prodávat cigarety dětem přijde draho, prapodivná zábava.

Střípky z práce Městské policie Prostějov v týdnu 37/2014

Celostátně hledaný se snažil hlídku ošálit, vyšplhal na střechu, nakupující zapomněl peněženku v košíku, nejenže porušil Tržní řád, ale ani nebyl schopen předložit živnostenský list, hořící vůz, podnapilý nezvládl svého psa.

Střípky z práce Městské policie Prostějov v týdnu 36/2014

Záchranářský víceboj, opilý sedl za volant, nálezy psů, smýkali postelí po komunikaci, přespával v autě, hledaná osoba skončila v rukou policistů, podnapilý si pádem přivodil zranění

Střípky z práce Městské policie Prostějov v týdnu 35/2014

Městský kamerový dohlížecí systém zahrnuje i mobilní kameru, prvního září obsadí strážníci dvanáct přechodů, strážníci se na náměstí setkali s dětmi, neobvyklý návštěvník, záchytka, přejela přes ostrůvek, do rukou páníčka se zatoulaný psík dostal bleskurychle, zatoulaní psi.

Střípky z práce Městské policie Prostějov v týdnu 34/2014

Lehkovážnost občanů, smutný obrázek na vodní hladině, to nečekal, opilou dceru si převzala matka, zraněné káně, záchytka, bezpečnostní stojany na jízdní kola

Střípky z práce Městské policie Prostějov v týdnu 33/2014

Nenadálá komplikace, mrtvou kočku nezakopal dostatečně hluboko, po upozornění sjednal nápravu, vypil na prodejně třetinu Fernetu, zapomnětlivost může mít nepříjemné následky, důchodci se zamotala hlava a přitom sklouzl do vody, ptačí nálezy

Střípky z práce Městské policie Prostějov v týdnu 32/2014

Poškozený dekl, opékat na otevřeném ohni lze pouze za určitých podmínek, pokousaného psa strážníci převezli k veterináři, i to se stává, poplatek ze psa, neuklizení psího exkrementu může přijít draho, roztržitost se nemusí vyplatit, odchyt zvířat provádí strážníci na katastru města.

Střípky z práce Městské policie Prostějov v týdnu 31/2014

V alkoholovém opojení kráčela na návštěvu, nákupní vozík skončil pod mostem, pálení zahradního odpadu je porušením vyhlášky č. 11/2012, neovládal své chování, pánové měli smůlu, odcizený vůz táhli na laně, při útěku nabourali služební vůz, skupina šesti osob (čtyři z nich nezletilci) kradla železo, roztržitost se nevyplácí, k váženým bramborám přidal další, důvěřuj, ale prověřuj.

Syndikovat obsah


by Dr. Radut