Skip to Content

Agel

Transfuzní oddělení Nemocnice Prostějov uspořádá pro své dárce soutěž o permanentky na volejbal

Transfúzní oddělení Nemocnice Prostějov, která je členem skupiny AGEL, chystá pro dárce krve speciální soutěž o permanentky na nadcházející extraligovou soutěž s VK AGEL Prostějov. Každý, kdo přijde od dnešního dne do konce roku darovat krev, bude zařazen do pravidelného slosování o dvacet permanentek na startující volejbalovou extraligu.

Prostějovská nemocnice v pondělí slavnostně otevřela moderní centrum sportovní a preventivní medicíny

Nemocnice Prostějov v pondělí 16.9.2013 slavnostně otevřela nové centrum sportovní a preventivní medicíny AGEL Sport Clinic. Moderní pracoviště bude své služby poskytovat nejen sportovcům vrcholovým a výkonnostním, ale i rekreačně sportující mládeži a dětem.

Odborníci na genetiku se sjedou do hanácké metropole na konferenci Laboratoří AGEL

„Genetická analýza v rutinní praxi“, tak zní název odborné konference, kterou ve středu 22. května pořádají v olomouckém hotelu Flora LABORATOŘE AGEL. Na akci, která je určená lékařům, vysokoškolským pracovníkům, zdravotním laborantům i všeobecným sestrám, budou přednášet přední odborníci z celé České republiky.

NADACE AGEL pomohla handicapovaným speciální školy a školky JISTOTA.

Zlepšené podmínky pro výuku budou mít nyní díky NADACI AGEL handicapované děti speciální školy a školky JISTOTA v Prostějově. Díky 20 tisícům korun získala Střední škola, základní škola a mateřská škola JISTOTA pro své žáky speciální pomůcky. Šek symbolicky předala ředitelce školy PhDr. Marie Turkové v první den zahájení nového školního roku předsedkyně správní rady NADACE AGEL Ing. Iveta Ostruszková, MBA.

Společnost Martek Medical otevřela v Prostějově nové obchodní, logistické a školicí centrum (TZ)

Společnost MARTEK MEDICAL, člen skupiny AGEL, včera slavnostně otevřela Obchodní, logistické a školicí centrum. Moderní centrum za více než 75 miliónů korun bylo postaveno na zhruba osmi tisících metrech čtverečních na zelené louce průmyslové zóny G v Prostějově. Výstavba centra, která se řadí mezi historicky největší investice skupiny AGEL, trvala 14 měsíců.

Syndikovat obsah


by Dr. Radut